הזמן לויטרה ויאגרה וידאו שפיכה מוקדמת טעמים הוראות שימוש ראשי

        Kamagra

   
קמגרה

Levitra - לויטרה

הלויטרה היא אחת מן התרופות הנפוצות לטיפול בבעיות בתפקוד המיני ובעיקר לטיפול בהפרעות זקפה.

כדורי הלויטרה יצאו לשוק בשנת 2003, במינונים של 5 מ"ג ו - 10 מ"ג. לכדורי הלויטרה יכולות שונות ומיוחדות ביחס לחברותיה - הסיאליס והויאגרה. הטיפול של לויטרה יעיל ואפקטיבי ומתאים את עצמו לצרכים של גברים עם בעיות שונות כגון:

  • גברים שאינם סובלים מהפרעות בזקפה אך אינם מסוגלים להחזיק את הזקפה לזמן רב.

  • גברים הסובלים מחרדת ביצוע (במיוחד לקראת מפגש עם בת זוג חדשה)

  • גברים הסובלים מהפרעות בתפקוד המיני אשר נגרמו כתוצאה ממחלות רקע (כגון סוכרת). התרופה מסייעת למטופלים להגיע לזקפה חזקה וקשה למשך מספר שעות ולהגיע לסיפוק מקיום יחסי מין מהנים ללא כל השלכות או תופעות העלולות להגרם בגין מחלות הרקע.כדורי הלויטרה משפיעים על הזקפה תוך 16 דקות מרגע נטילת התרופה, וטווח השפעת התרופה יכול להמשך בין 6-12 שעות, כאשר הזקפה תופיע אך ורק בעת גירוי או מגע מיני. לעומת התרופות האחרות הגומות לזקפה זוהי התרופה הזריזה ביותר ועל כן רבים מן הגברים בוחרים בה.

רב הגברים הסובלים מבעיות בתפקוד המיני ומהפרעות בזקפה מתביישים בתופעה ולעיתים קרובות נמנעים לדווח לרופא על הבעיה ופונים לרכוש את התרופות המסייעות לבעיית הזקפה באופן לא חוקי או באתרי האינטרנט או דרך פרסומים לא חוקיים. הופעתה של התרופה במינון קטן יותר הגדילה את הצריכה בתרופה משום שניתן לרכוש את הלויטרה במינון הנמוך במחירים נמוכים יותר.

באתרי האינטרנט הרבים המפרסמים תרופות לבעיות האון קיימים חיקויים וזיופים שלעיתים נמכרים במחירים נמוכים יותר ממחירי הכדורים המקוריים. הרכישה דרך הרשת עלולה להיות מסוכנת ומוטב לרכוש את הלויטרה במינון הנמוך שמחירו נמוך יחסית ולהיות בטוחים.

האפקט של הלויטרה במינון הנמוך מתאים גם לגברים אשר אינם סובלים מבעיות זקפה אך מעוניינים להעצים את הזקפה או להאריך את זמן המשגל, לדוגמא גברים שאינם מסוגלים להחזיק את הזקפה למשך זמן רב ומעוניינים לשבח חיי המין שלהם ולהאריך את המשגל , או גברים המעוניינים בסקס מזדמן וחוששים מבעיות בזקפה עקב התרגשות מהפרטנרית החדשה או עקב חרדת ביצוע.

השימוש בתרופה במינון הנמוך מאפשר לגבר להיות בטוח בעצמו ולהתגבר על החששות. ובנוסף מעצים ומקשיח את הזקפה. לתרופה יתרונות רבים והיא נמצאה יעילה בטוחה ואפקטיבית. אפקט הטיפול אינו מושפע או נפגם מאוכל או מאלכוהול (בכמות מתונה וסבירה), ואינו מלווה בתופעות לוואי משמעותיות. מומלץ ליטול את התרופה עם ארוחה מלאה אך לא לצרוך מזון רווי שומן. תופעות הלוואי העלולות להופיע עקב שימוש בתרופה הינן הסמקה, צרבת, אף סתום

מידע נוסף

MyLevitra.co.il

PDE5

  שם מלא טלפון דואר אלקטרוני הערות
   
(c) 2012 MyKamagra     Kamagra     קמגרה                   Kamagra   |   PDE5   |   Kamagra   |   קמגרה