הזמן לויטרה ויאגרה וידאו שפיכה מוקדמת טעמים הוראות שימוש ראשי

        Kamagra

   
קמגרה

תרופות לשיפור הזקפה וויאגרה

כיום, קיימות בשוק שלוש תרופות מאושרות על ידי ה - FDA האמריקאי ועל ידי משרד הבריאות הישראלי המיועדות לטיפול בתופעת האין אונות. תפקידן של התרופות הללו - לגרום לזקפה, לשפר ולשמר אותה לאורך קיום יחסי המין. שלושת התרופות פועלות על אותו מנגנון -עיכוב/חסימת האנזים פוספודיאסטרז (PDE5) כאשר החומר הפעיל שגורם להפעלת המנגנון הינו סילדניפיל. פעילות התכשיר מגבירה את זרימת הדם לפין, הפין מתמלא בדם, מתרחב, מתארך ומזדקף. הדם נלכד בפין ולא יכול לזרום החוצה ממנו, וכך נשמרת הזקפה לאורך קיום יחסי המין. בסוף הפעילות המינית מתכווצים כלי הדם בעקבות האורגזמה והדם שהיה לכוד בפין מתנקז החוצה והזקפה יורדת.

הויאגרה היא התרופה הותיקה, הנפוצה והנמכרת ביותר מבין שלושת התרופות. הויאגרה תשפיע על נוטל התרופה כעבור 30-60 דקות מרגע נטילתה. זמן השפעת התרופה כ - 4 שעות, אשר במהלכן תיגרם הזקפה בזמן הגירוי המיני.

יש ליטול את התרופה על בטן ריקה. שילוב של מזון או אלכוהול עם נטילת התרופה יפחיתו את ספיגת התרופה ויעכבו את הזקפה או יורידו את יעילותה של התרופה. הויאגרה תאפשר לגברים שחוו הפרעות בזקפה, לחזור ולהנות מיחסי מין מלאים כולל חדירה, לשמור על זקפה מלאה וקשיחה לאורך זמן קיום יחסי המין, ולגרום לבת הזוג להנאה וסיפוק.

מסתבר, כי גם גברים אשר אינם סובלים מבעיות בזקפה נוטלים את הויאגרה כדי לשפר ולשבח את חיי המין שלהם ושל בת זוגם ולהאריך את זמן המשגל.

תופעות הלוואי העלולות להופיע עקב נטילת הויאגרה: צרבת, אודם בלחיים, כאבי ראש, הפרעות וטשטוש ראיה.

מידע על מעכבי אינזים PDE5

  שם מלא טלפון דואר אלקטרוני הערות
   
(c) 2012 MyKamagra     Kamagra     קמגרה                   Kamagra   |   PDE5   |   Kamagra   |   קמגרה